اخبار

.

 

به گزارش خبرنگار وب دا مراسم خاطره گویی رزمندگان بهداری در دفاع مقدس و تقدیر از خانواده معظم شهدای بهداشت و درمان از سوی کانون بسیج جامعه پزشکی آبادان در سالن اجتماعات دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار شد .

در این مراسم که با حضور سرهنگ احمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان ، دکتر جانبی معاون درمان و دکتر بهشتی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان، مدنی ؛ رئیس بهداری سپاه، مهندس قنادزاده ؛ فرمانده کانون بسیج جامعه پزشکی آبادان ، و جمعی از رزمندگان و کارکنان برگزار شد ، آقایان محمدرضا فرخی نژاد ، علی اصغر چنگیزی و خانم جوشی ؛ از رزمندگان سال های دفاع مقدس ، خاطراتی از رشادت ها و از خودگذشتگی های دلاوران عرصه بهداری با محوریت نقش بهداشت ، درمان و امداد در پیروزی ها و افتخارات دوران دفاع مقدس را بیان داشتند.

گفتنی است در پایان مراسم نیز از حضور پر برکت خانواده های معظم شهیدان سید مسعود ساجد و ناصر شاملی کازرونی از شهدای گران قدر بهداشت و درمان آبادان در دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد.

 


بیشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 137133
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19027843 تعداد بازديد زيرپورتال: 171637 اين زيرپورتال امروز: 186 سایت در امروز: 6452 اين صفحه امروز: 167