دوشنبه 5 خرداد 1399  
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :

اخبار

1399/1/24 يكشنبه

امام جمعه آبادان از زحمات کادر درمانی بیمارستان آیت‌الله طالقانی تقدیر کرد..

.

حجت‌الاسلام ابراهیمی‌پور با همکاری موسسه راه ایمان به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان، با اهدای بسته‌های بهداشتی و پکیج خوراکی از زحمات کادر درمانی بیمارستان آیت‌الله طالقانی آبادان در ایام مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد. .

حجت‌الاسلام ابراهیمی‌پور با همکاری موسسه راه ایمان به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان، با اهدای بسته‌های بهداشتی و پکیج خوراکی از زحمات کادر درمانی بیمارستان آیت‌الله طالقانی آبادان در ایام مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد.

حجت‌الاسلام علی ابراهیمی‌پور امام جمعه آبادان با همکاری موسسه راه ایمان نمایندگی آیت‌الله سیستانی در این شهرستان به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) با اهدای بسته‌های بهداشتی و پکیج خوراکی از زحمات کادر درمانی بیمارستان آیت‌الله طالقانی آبادان که در ایام مقابله با ویروس کرونا در خط مقدم مبارزه با این بیماری قرار دارند، تقدیر و تشکر کردند.

در این آئین «حجت‌الاسلام علی معبودی» نماینده دفتر آیت‌الله سیستانی در شهرستان، امام جمعه آبادان را همراهی کردند.

پرسنل و کادر درمانی دانشکده علوم پزشکی آبادان که شامل شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان است از ابتدای شیوع بیماری کرونا ویروس به‌صورت 24 ساعته در بیمارستان آیت‌الله طالقانی آبادان به بیماران مبتلا به ویروس کرونا خدمات‌رسانی می‌کنند.

.
.
آرشیو
بیشتر
نسخه قابل چاپ